Ga naar inhoud

✌🏼Gratis verzending boven €100

Valérie Menuet: unieke creaties, op het snijvlak van kunst, design en functionaliteit!

Creazione unica di Valérie Menuet

Valérie Menuet is een Franse ontwerpster uit Nantes die, na jarenlang decors te hebben gemaakt voor theater en shows, zich is gaan toeleggen op het creëren van objecten waarmee ze haar kennis van verlichting en esthetiek kon combineren. In haar atelier in Nantes begon Valérie unieke creaties te maken, vaak ook met gerecyclede en "onconventionele" materialen, op het snijvlak van artistiek design en beeldhouwkunst, en met de geest van upcycling. In haar ontwerpen besteedt Valérie altijd veel aandacht aan functionaliteit, zodat elk object duurzaam en nuttig is, naast mooi.


Op deze foto’s zie je twee verschillende projecten, beide gemaakt met onze gekleurde textielkabels, waarbij kleur een essentieel element is!

Het eerste is een meervoudige hanglamp, gemaakt met triggers en bakjes uit de keuken, samen met onze ronde Strijkijzersnoeren in effen kleur of met ZigZag-motief. Het tweede project is een set van twee identieke hanglampen, met een minimalistisch en Scandinavisch geïnspireerd design, waarbij het oranje Strijkijzersnoer een sterk contrast vormt met de witte muren en de natuurlijke houttint van de lampen.

Vorig artikel Volgend artikel
close
close
close
I have a question
sparkles
close
product
Hello! I am very interested in this product.
gift
Special Deal!
sparkles